DODATKOWA REGULACJA W PASIE – kolekcja BASIC

To kolejne nasze rozwiązanie, które jest z „życia wzięte”. Nasz super produkt spodnie – BASIC BAGGY z dodatkową regulacją na guziczek w pasie. Regulacja jest niewidoczna z zewnątrz, ukryta jest wewnątrz. Powoduje zmniejszenie gumki w pasie o kilka centymetrów. Możemy spodnie zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od potrzeb. Jest to super ważny element dla szczupłych dzieci, dla których bardzo trudno jest znaleźć wygodny i pasujący produkt.

BUGGY mają obniżony krok i podobają się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Mamy je w czterech modnych kolorach: zielonym, melanżu, niebieskim i czarnym.

Jak już wybierzecie BUGGY zobaczcie jak idealnie pasują do nich bluzy z kapturem BASIC HOODIE.  Można stworzyć jednolity komplet w tym samym kolorze lub dowolnie wymieszać kolory. Nasze kolekcje tak zostały zaprojektowane, że wszystkie kolory pasują do siebie.

Jak już skompletujecie BUGGY i HOODIE to można do nich dodać koszulkę – BASIC POCKET TSHIRT. Nasze ulubiony zestaw to zielone BUGGY, żółty TShirt i granatowa bluza HOODIE.

Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz 15% rabatu. Po potwierdzeniu adresu, kod dostaniesz na skrzynkę e-mail. Piszemy tylko o ważnych sprawach i promocjach.