UBRANKO dla DZIECKA

Najważniejszą funkcją ubranek dla dziecka jest zapewnienie mu ochrony i wygody. Oto kilka najważniejszych funkcji ubranek dla dzieci, jakie staramy się zapewnić wśród odzieży dziecięcej z naszych kolekcji:

  1. Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi – Odzież dziecięca powinna chronić przed zimnem, wiatrem, słońcem i deszczem. Powinna być dostosowana do panującej pogody. Zapoznaj się z cała naszą kategorią odzieży dziecięcej. Na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych i ochronnych ubranek. Nasza rekomendacja, to fantastyczna bluza z suwakiem ROCK.
  2. Komfort – Ubranka powinny być wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, aby dziecko czuło się w nich swobodnie i komfortowo. To zdanie powtarzamy jak mantrę, bo komfort dziecka jest naszym najwyższym priorytetem. Możesz zapoznać się z naszą kolekcją BASIC, która słynie z jakości, dbałości o materiały i detale oraz z ceny najlepszej z dostępnych na rynku w Polsce.
  3. Bezpieczeństwo – Ubranka dla dzieci powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczały ruchów dziecka i nie stanowiły zagrożenia dla jego bezpieczeństwa. Znasz pewnie grymas twarzy maluszka, kiedy zahacza o końcówkę ekspresu. W naszych kolekcjach ukrywamy drażniące elementy takie jak końcówki ekspresu czy twarde metki i zastępujemy je nawet nadrukami na śpioszkach, aby w ogóle nie podrażniały skóry dziecka. W innych przypadkach stosujemy miękkie metki. Poznaj naszą kolekcję BASIC dla niemowląt. Jest to nasza sztandarowa kolekcja marki Kółko Krzyżyk.
  4. Praktyczność – Ubranka powinny być łatwe do zakładania i zdejmowania, a także do prania i suszenia. W przypadku odzieży Kółko Krzyżyk pranie może być wykonywane wiele razy, co testujemy na pierwszych egzemplarzach każdej kolekcji.
  5. Dopasowanie do rozwoju dziecka – Odzież powinna być dostosowana do wieku i rozwoju dziecka, aby zapewnić mu swobodę ruchu i rozwijanie zdolności manualnych.
  6. Styl – Ubranka dla dzieci mogą także pełnić funkcję estetyczną, odzwierciedlając indywidualny styl i gust dziecka i rodziców. Mamy wiele ciekawych kolekcji. Jeżeli chcesz zapoznać się ze stylem marki Kółko Krzyżyk, możesz zacząć od kolekcji SUMMER VIBES.
  7. Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz 15% rabatu. Po potwierdzeniu adresu, kod dostaniesz na skrzynkę e-mail. Piszemy tylko o ważnych sprawach i promocjach.