TATA ubiera NOWORODKA

Wyprawka dla noworodka: ubranka

Jak Wam wielokrotnie już pisaliśmy sami jesteśmy rodzicami. Nasze pomysły na dziecięce ubranka do wyprawki niemowlęcej nie wzięły się znikąd. Wiemy, co powinna zawierać wyprawka. Przebieranie noworodka to nie lada wyzwanie i nie lada kłopot za pierwszych dni życia. Wiemy o tym bardzo dobrze. Pierwszy raz jest najtrudniejszy. Nocne przebierania to też niełatwa sprawa.  Tata podchodzi do niemowlaka zawsze z dużą ostrożnością szczególnie w pierwszych dniach i pierwszych miesiącach. Nie chcemy zrobić dziecku krzywdy i starami się robić to bardzo, bardzo ostrożnie. Kompletując pierwszą wyprawkę warto pamiętać o zimowej wyprawce. Zebraliśmy nasze wszystkie doświadczenia i dzielimy się nimi z Wami.

Ubranka dla noworodka — co powinno znaleźć się w wyprawce?

Nasze PAJACYKI – BASIC ONEPIECE są wygodnie zapinane na suwak. W nocy o północy, to ten sam system zapinania. Pajace różnią się tylko kolorami. Nie pomylisz się, nie musisz szukać sznurków, zapięć na plecach wszystkich trudnych opcji. Zasuwasz suwak i już!!! Suwak chowa się w specjalne miejsce i nie drażni niemowlakowi buzi. Przy okazji nasze PAJACE są oszczędne w formie i wyróżniają się wśród innych noworodkowych ubrań. Koniec z dinozaurami i misiami w różowych kolorach. Może być wygodnie, designersko i ładnie.

Wyprawka dla noworodka: proponowane produkty

Do PAJACYKÓW – BASIC ONEPIECE pasują nasze BODY – z kieszonką i krótkim rękawem lub z długim rękawem na chłodniejsze dni. Zapinane są na napy z dołu, z nadrukowaną metką nie drażniącą szyi. Wykonane są z miękkiej bawełny, która nie podrażni nawet najbardziej wymagających maluchów.
Polecamy kupować po kilka sztuk takich samych ubranek co znacznie ułatwi Wam codzienne przebieranki. Liczy się dobry system, tak aby przebierać z zamkniętymi oczami.

W pierwszych miesiącach życia dziecka myślimy o tym, jak nie urazić skóry dziecka, co warto mieć zawsze ze sobą i jakie są najważniejsze elementy wyprawki niemowlęcej. Z nami możesz już dzisiaj zacząć kompletować wyprawkę, bo w marce Kółko Krzyżyk mamy super ceny. Przygotowana wyprawka niemowlaka będzie pięknie zapakowana w estetyczne papierowe koperty. Czy kompletując pierwszą wyprawkę kupujesz sobie, czy innym, na pewno będziesz zadowolony.

Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz 15% rabatu. Po potwierdzeniu adresu, kod dostaniesz na skrzynkę e-mail. Piszemy tylko o ważnych sprawach i promocjach.